0

Obsah košíku
0 Kč

Den klasického sektu 23. listopadu 2015

Vážení milovníci klasických bublinek s původem v České republice, je nám potěšením pozvat vás na druhý ročník festivalu klasických šumivých vín! 

Volná degustace sektů vyráběných tradiční metodou, tedy kvašením v lahvi z výroby výhradně českých a moravských vinařství se uskuteční v pondělí 23. listopadu 2015 od 18 hodin v hotelu Grandior (Na Poříčí 42, Praha).

Těšit se můžete na vína 18 prestižních tuzemských výrobců sektů a jejich 51 vín, například spoluzakladatelé spolku „Klasický sekt“ vinařství PROQIN z Velkých Němčic nebo Sekt Jan Petrák, dále vinařství Bohemia sekt, Vinselekt Michlovský, Kolby, Vinařství Vajbar a další. Zajímavý večer také obohatí jedinečná show finalistů Mistrovství ČR v sabrage, tedy v sekání hrdel sektů nejrůznějšími nástroji.

Cena vstupného činí v předprodeji 590 Kč (na místě 650 Kč) a zahrnuje volnou degustaci všech prezentovaných klasických šumivých vín, originální vinné sklo "Klasický sekt", katalog a degustační sousta.

Těšíme se na viděnou!

Foto z prvního ročníku Dne klasického sektu ČR: http://www.klasickysekt.cz/galerie/
O Klasickém sektu: http://www.podkorkem.cz/klasickym-sektum-sumi-na-lepsi-casy/

Aktuální informace na: https://www.facebook.com/klasickysekt

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.