0

Obsah košíku
0 Kč

Vinařství Vajbar

Vinařství Vajbar je středně velké rodinné vinařství s moderním přístupem k vínům, vinařství i životu. Specialista nejen na rosé, frizzante a aromatické odrůdy. Vinařství je na trhu již 22 let.

Bronislav Vajbar je klasickým případem vinaře, kterého k vínu přivedli předci. Rodinná tradice pěstování hroznů a výroby vína sahá daleko do historie rodiny. Důkazem toho je i dochovaný rodokmen, ve kterém je zmínka o vinařství už z konce 19. století.

 

Pochopitelně, že se postupem času vyvíjela nejen výroba, ale i technologie. Do roku 2000 byly finance směřovány do výsadby vinic, od roku 2000 přicházejí do technologie. V roce 2014 přichází chvíle na vylepšení systému uzavření lahví a také na jejich nový, moderní design, který lépe napoví o charakteru vína. Další zásadní zlom přichází v roce 2015, kdy se vinařství stěhuje do nově zrekonstruovaných prostor v Zaječí. Zdejší moderní areál s velkou skladovací kapacitou umožní zrání vína tak dlouho, jak jen bude třeba a zjednoduší logistiku výroby, která dosud probíhala na třech místech.

PB120088_2

Vinařství nejprve dobývá trh i srdce milovníků vína s nápaditě provedeným frizzante a v roce 2015 přichází na trh i první sekt kvašený v láhvi v provedení brut a extra brut. Ve sklepě nyní můžeme najít další tři druhy sektu v různém stádiu výroby.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.