0

Obsah košíku
0 Kč

Bohemia Sekt

O vinařství

logo-bohemia-sektSpolečnost BOHEMIA SEKT patří k nejvýznamnějším výrobcům sektů, vína a lihovin střední a východní Evropy. Ročně prodáváme kolem 24 milionů lahví. Ocenění udělovaná našim sektům a vínům na významných mezinárodních a tuzemských vinařských soutěžích potvrzují jejich vysokou kvalitu. Bohemia Sekt je dlouhodobě a se značnou převahou nejoblíbenější značkou sektů v České republice, dosahuje až 70 % podílu na trhu šumivých vín. Tichá vína značek Víno Mikulov, Habánské sklepy, Chateau Bzenec a Vinařství Pavlov získávají na věhlasu a díky své kvalitě, tradici a moravskému původu ovládly český trh tichých vín. Své místo v portfoliu mají i značky lihovin.

   

Naše hodnoty

Příroda

Vinice skupiny BOHEMIA SEKT se nacházejí na historií ověřených vinařských polohách jižní Moravy. Charakterizují je hluboce vápenité a na povrchu často sprašové půdy, výborná poloha s dobrou inklinací pozemků a podnebí s dostatkem slunečního svitu a dešťových srážek. Díky tomu jsou keře vinné révy zdravé a štědré. Plodí hrozny, z nichž naši vinaři dělají lahodná vína a skvělé sekty.

Lidé

Nejlepší sekty a vína vznikají díky poctivé práci, umu a lásce vinohradníků a vinařů. Schopnost rozpoznat ve víně nejlepší vlastnosti, dále je rozvíjet a touha vytvářet rok co rok nejlepší vína – to je základ, na kterém stavíme. Je to naše poslání a výzva. Proto pečujeme o výchovu odborníků – vinohradníků, vinařů, technologů, enologů a sklepmistrů. Jejich znalosti, praktické dovednosti a zkušenosti jsou pro nás zárukou vaší radosti ze skvělých nápojů.

Bohemia-Sekt-Prestige-rose-brut

Nápady

K výrobě jakostních šumivých i tichých vín využíváme šetrné technologie, které kombinujeme s dlouholetými zkušenostmi i tradičními postupy. Díky tomu vznikají nápoje s nezaměnitelnou harmonií, jemným, svěžím a buketním charakterem a elegantní, mimořádně čistou chutí.

Tradice

Naši předkové se naučili révu vinnou pěstovat, ošetřovat a tvarovat. My tyto dovednosti dále rozvíjíme. Navazujeme na zkušenosti hromaděné po staletí, díky kterým vznikl ušlechtilý, jemný a harmonický nápoj. Pokračovat v tom nejlepším, co zdejší přírodní podmínky pěstování révy, produkce hroznů a výroby vína dovolují, je závazek, který rádi přijímáme.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.