0

Obsah košíku
0 Kč

Vinojet

Společnost VÍNOSERVIS, s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Bermar International Ltd. pro Českou republiku a Slovensko. Bermar International je anglickým výrobcem systému VINOJET, který již více než 25 let profesionálně pečuje o nejkvalitnější vína nabízená po skleničce na více než 45 000 místech v 82 zemích celého světa.

Systém VINOJET umožňuje každé restauraci, vinotéce, vinárně či klubu uskladnit libovolné množství láhví vína po garantovanou dobu 21 dnů od jejich prvního otevření a bez obav tak nabídnout hostům širokou škálu kvalitních vín po skleničce.

vinojet-01 vinojet-02 vinojet-03

Systém je velice jednoduchý na obsluhu a navíc s ním víno nikdy nepřichází do kontaktu. Jsou tím minimalizovány nároky na čištění, proplachy a sanitaci zařízení a obsluze je dána absolutní svoboda manipulace s lahví a tím i perfektní servis vína u stolu před hostem.

Díky schopnosti uchovat víno 21 dnů od rozlití první sklenky VINOJET eliminuje veškeré ztráty ve víně, přičemž jeho provozní náklady jsou zanedbatelné.

Systém umí uchovat jak tichá, tak šumivá vína:

  • Po rozlití tichého vína se lahev uzavře speciálním uzávěrem, který perfektně zapadne do správného nástavce na věži VINOJET. Systém pak automaticky a bezchybně vytvoří v lahvi kontrolovaný podtlak, jehož hodnota je vždy stejná nezávisle na hladině vína v lahvi.
  • U šumivých vín se použije jiný uzávěr a druhý nástavec na věži VINOJET. Systém automaticky doplní do prostoru nad hladinou CO2 a vytvoří tak řízený přetlak, opět vždy stejný nezávisle na hladině vína.

Oba procesy probíhají automaticky, stačí do hrdla vložit speciální uzávěr a přiložit k patřičnému nástavci.
Celý proces uzavření trvá v obou případech 3-5 sekund. Po dosažení optimálního podtlaku či přetlaku se proces sám ukončí.

vinojet-04 vinojet-06 vinojet-05

Protože jsou lahve volné, bez připojení na jakékoli hadičky, jsou tyto po uzavření uloženy nastojato v chladících vinotékách s teplotními rozsahy 4 – 18 °C, které mohou také být součástí naší dodávky v některé z mnoha možných konfigurací systému VINOJET.

Variabilita systému VINOJET je obrovská. Od minimalistické instalace samotné věže VINOJET, která potřebuje pouze 120 x 150 mm plochy až po velké sestavy prosklených vinoték dle Vašich prostorových a designových možností.

Systém VINOJET je navíc v ČR a SR podporován na míru připravenou aplikací, která stále prochází vývojem a vylepšeními.

Tento silný marketingový nástroj umožňuje zákazníkům již najít kdekoli podnik se zařízením VINOJET, prohlédnout si jeho nabídku, porovnat a hodnotit vína i podnik samotný, nechat se pozvat na akce a mnoho dalšího. Podnikům bude tato aplikace nabízet možnost odběru statistik o prodávaných vínech, výběr z katalogu vín a plnou technickou podporu společnosti VÍNOSERVIS, s.r.o. dostupnou přes toto moderní rozhraní.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.