0

Obsah košíku
0 Kč

Podzimní zpravodajství světa bublin

Nadešel čas práce!

Vážení přátelé sektů!

Vypadá to, že již letní počasí skončilo a začal nám pravý podzim. Každopádně vinaři již několik týdnů poctivě pracují na sběru a nyní je již skoro hotovo. Nastalo tak nejnáročnější období, kdy se musí všechny hrozny posbírat a ve správný čas, dovézt do sklepa a zpracovat. Vzpomeňte si tak na svého vinaře, když budete doma otevírat novou lahev :)

 

A teď k sektům

 

Když kupujete špičkové šumivé víno, nepochybně platíte za značku produktu. Zároveň však platíte i za pečlivou, časově a finančně náročnou metodu, jež přeměňuje nepříliš chutné tiché víno s vysokým množstvím kyselin a poměrně nízkým obsahem alkoholu v mnohem lepší, okouzlující šumivé víno s výrazným chuťovým projevem a osvěžujícími bublinkami. Šumivé víno umožňuje ze zjevně nedozrálých hroznů udělat cosi navýsost zvláštního. 
                  
Škála sycených vín je neuvěřitelně široká, sahající od vybraného šampaňského přes osvěžující sekt až po obyčejné perlivé víno. Vyznat se v pestré nabídce vín nebývá právě jednoduché. Důvody jsou různé, nejde jen o to, že produkty mají nejednotné označení, které se liší podle země původu, o kvalitě vína rozhoduje i celá řada dalších faktorů, jejichž spektrum zahrnuje druh použitých vín a jejich scelování, různé výrobní postupy či zdánlivé detaily jako typ láhve a zátky.

Rad tak zní: Degustujte, porovnávejte a docílíte toho nejlepšího výsledku :)
 

Blíží se Vánoce a dárky. Co budete dávat?


Zkuste darovat někomu blízkému, nebo firemnímu partnerovi láhev sektu. Budete originálnější!

 
Nabízíme vám sekty od předních tuzemských vinařů, všechny vyráběny tradiční metodou kvašením v lahvi. Věříme, že si z nabídky vyberete a pokud máte zájem o větší počet, nebo úpravy lahví podle vašich potřeb, stačí napsat na náš email: info@klasickysekt.cz a my se vám pomůžeme.

Koupit v e-shopu

Inspirace na říjen


Sekt Tanzberg Pinot Meunier & Pinot Noir 2013

 
Sekt má barvu starého zlata se zelenými odlesky. Ve vůni se nejdříve objevují výrazné medové tóny, které pozvolna přecházejí v jemnou bylinnou vůni heřmánku. V závěru se vyskytují tóny bílé kávy. V chuti se objevuje bílá káva, která přechází do kořenitých tónů lékořice. Chuť je velmi bohatá s jemným a dlouhým perlením.
 

Už za 370 Kč!

Koupit v e-shopu

 
Klasický sekt
Facebook - Klasický sekt
Instagram - Klasický sekt
Klasický sekt
Email
 
Copyright © 2016, Vína-sekty.cz, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena.
Tento e-mail je obchodní sdělení.Tento e-mail Vám zasílá Vína-sekty.cz, s.r.o. (info @ Vína-sekty.cz) na Vaši adresu << Test Email Address >>, protože jste našim zákazníkem, obchodním partnerem nebo jste nám nechali svůj email na některém webu patřícím pod Vína-sekty.cz.

Pokud si již nepřejete dostávat tyto e-maily, můžete se odhlásit kliknutím zde.

Email Marketing Powered by MailChimp
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Prosím potvrďte, že Vám již bylo 18 let.